6.5.2019

     Vážení obchodní partneři

Rok se s rokem sešel, máme zde novou sezonu a tak bych Vám rád poděkoval za, ve velké většině , dobrou a kvalitní oboustrannou spolupráci v uplynulém období.

V roce 2018 jsme překročili hranici 2000 ks prodaných čerpadel. Co je ovšem důležité, že jsme od Vás neměli žádné připomínky, co se týče kvality čerpadel.

V letním období roku 2018 jsme se potýkali s problémy přepravy, kdy nám přepravní služba PPL poškodila při přepravě několik ks čerpadel, při jednání s jejich zástupci vyplynulo, že nejsme schopni tomuto na 100% zabránit a záleží pouze na přístupu jejich zaměstnanců. Z tohoto důvodu jsme začali využívat přepravní službu GEIS, která nám dala možnost odesílat zásilky na tzv. půlpaletě tj. o rozměrech 60*80 cm. Tato přeprava je samozřejmě dražší než zásilka PPL, ovšem při odesílání 5 a více čerpadel je již rozdíl v ceně zanedbatelný. Velkou výhodou je právě to, že zboží se nachází na menší paletě a  tím je vyloučena ruční manipulace a tím eliminována možnost poškození zásilky.

Oprávněnou výtkou z Vaší strany byla připomínka, že doposud sami nenabízíme žádné ochrany k čerpadlům, které by zajišťovali jejich bezpečný provoz a minimalizovali nebezpečí poškození čerpadla při nestandartních situacích (chod na sucho, časté spínání ….).

Dobrou zprávou pro všechny zákazníky je, že naše firma se dohodla s firmou NORIA s.r.o. na spolupráci, kde jsou nyní testována čerpadla VODOLEY s různými ochranami, které po ukončení testů budeme mít pro Vás v nabídce.

Protože se nám podařilo nasmlouvat jarní dodávku čerpadel ještě za ceny roku 2018, platí minimálně do 30.6.2019 původní ceny, ke kterým je v souladu s legislativou pouze doúčtován  poplatek za ekologickou likvidaci .

Další důležitou informací pro Vás je, že i v letošním roce máme předsezonní prodejní akci, kdy máte možnost předzásobení se čerpadly, aniž by jste za ně museli okamžitě platit. Nabízíme odloženou splatnost čerpadel  90 až 120 dnů, za podmínky, že bude odebráno minimálně 5 čerpadel.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte nás kontaktovat .

Přejeme Vám hodně úspěchů jak v osobním, tak i v pracovním životě a těšíme se na naší další spolupráci.

 

Kolektiv firmy APPM trade s.r.o..

Email : obchod@appmtrade.cz

Mobil : +420 602 373 670

Email :  pavel.mazac@ukrprom.cz