ČERPADLA VODOLEY

Firma APPM trade, s.r.o., je přímým a výhradním dovozcem vodních čerpadel a elektromotorů ukrajinské firmy PROMELECTRO KHARKIV Ltd, která se zabývá výrobou čerpadel již více než 20 let a je leaderem ve výrobě elektrických čerpadel.

Díky dlouholetým zkušenostem, vlastní konstrukcí čerpadel, uzavřenému výrobnímu cyklu, evropským součástkám a komponentům, levným surovinám, můžeme nabídnout kvalitní čerpadlo za zajímavou cenu s dlouholetou životností. Naše firma se podílí na vývoji nových modelů čerpadel, výběru strategických součástek, logistice a má své slovo v systému řízení a kontroly kvality produkce.

 

ZALOŽENÍ FIRMY APPM TRADE

Hlavním cílem založení firmy v roce 2007 bylo prohloubení spolupráce s PROMELECTRO KHARKIV vyrábějící více než 200.000 čerpadel ročně. Tím se řadí mezi nejlepší evropské výrobce v oboru. Spolupráce se plně rozjela po mnoha letech příprav v roce 2014, kdy byla první čerpadla certifikována i pro evropský trh. Stali jsme se tak oficiálním distributorem čerpadel obchodní značky VODOLEY.

K dnešnímu dni máme na českém trhu jeden z nejširších sortimentů klasických vícestupňových, odstředivých a vysokotlakých ponorných čerpadel vybavených asynchronním jednofázovým elektromotorem s napájecím napětím 230 V, která jsou velice jednoduchá na montáž a následnou obsluhu.

Čerpadla jsou vyrobena v souladu s platnou evropskou legislativou a veškeré požadavky zákazníků, prodejců a montážních firem se snažíme přenést do výroby tak, aby naše čerpadla byla připravena pro použití. Čerpadla prošla náročnou certifikací ve Strojírenském zkušebním ústavu v Brně – naposledy v roce 2017 při změně evropské legislativy. Naše firma se může pochlubit tím, že ponorná čerpadla VODOLEY jsou certifikovaná i pro čerpání a užití v pitné vodě v souladu s vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 409/2005 Sb.

V současné době držíme stále více než 5000 ks čerpadel skladem a postupně rozšiřujeme svůj sortiment jak o nové typy čerpadel, tak i o příslušenství potřebné pro jejich montáž a následný bezproblémový chod.

 

VÝROBCE – PROMELECTRO KHARKIV Ltd.

Společnost LLC Promelectro-Charkov byla založena v roce 1995. Vyrábí jednoduchá, spolehlivá a cenově dostupná elektrická čerpadla pro domácnost. V současné době jsou čerpadla VODOLEY známá po celé Evropě i v jiných částech světa, a to nejen pro domácí, ale i průmyslové využití.

Promelectro je high-tech podnik s moderním výrobním cyklem. Nezapojuje jiné podniky do své výroby a celý výrobní i montážní proces je soustředěn výhradně na jednu továrnu v Charkově. Vedle výroby čerpadel se zabývá i produkcí krmných sekaček, drenážních čerpadel a asynchronních elektrických motorů.

xx
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer
xx
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer
xx
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer

Náš tým

Karel Novák
obchodní zástupce
Karel Novák
obchodní zástupce
Karel Novák
Karel Novák
obchodní zástupce